Men's 200M Freestyle | |||||
---|---|---|---|---|---|
Swimmer | Team | Heat | Lane | Place | Time |
Jeffrey Raymond | Plantation Swim Team | 1 | 5 | 1 | 1:58.75 |
John Snawerdt | Space Coast Swimming | 1 | 6 | 2 | 2:00.54 |
Peter Benner | Unattached Lake | 1 | 3 | 3 | 2:00.89 |
Alexander Forbes | Central Florida Aquatics | 1 | 4 | 4 | 2:00.97 |
Rory Grigull | Coral Springs Swim Club | 1 | 8 | 5 | 2:02.15 |
Michael Bakich | Lake County Aquatics | 1 | 1 | 6 | 2:03.74 |
Bruce Milburn | Space Coast Swimming | 1 | 7 | 7 | 2:05.29 |
David Harari | Plantation Swim Team | 1 | 2 | 8 | 2:05.51 |
Ryan O'Shaughnessy | Coral Springs Swim Club | 1 | 4 | 1 | 2:06.00 |
Kevin Bandy | Coral Springs Swim Club | 1 | 3 | 2 | 2:07.15 |
Leslie Moore | Coral Springs Swim Club | 1 | 5 | 3 | 2:07.19 |
Joseph Angiulli | Martin County Aquatics | 1 | 6 | 4 | 2:10.39 |
Paul Murray | Plantation Swim Team | 1 | 1 | 5 | 2:14.45 |
Jackson Leonard | Big Gator Swimming | 1 | 2 | 6 | 2:15.70 |
Kevin-Michael Faulhaber | Panama City Swim Team | 1 | 8 | 7 | 2:17.50 |
Alec Wathen | Plantation Swim Team | 1 | 4 | 1 | 2:18.05 |
Kevin Lindgren | Martin County Aquatics | 1 | 5 | 2 | 2:21.57 |
Matthew Pressley | Unattached Lake | 1 | 7 | 8 | 2:22.47 |
Austin Manganiello | Ak Sharks | 1 | 3 | 3 | 2:23.87 |
Samuel Smiddy | Unattached-Big Gator Swimming | 1 | 6 | 4 | 2:25.46 |
Daniel Hartley | Martin County Aquatics | 1 | 4 | 1 | 2:26.49 |
Jose Serra | Heritage Aquatic Team | 1 | 2 | 5 | 2:31.03 |
Vitor Rodrigues | Plantation Swim Team | 1 | 8 | 6 | 2:31.40 |
Michael Tandlich | Ak Sharks | 1 | 7 | 7 | 2:31.58 |
Derek Chait | Ak Sharks | 1 | 3 | 2 | 2:33.43 |
Brandon Goldman | Heritage Aquatic Team | 1 | 5 | 3 | 2:33.50 |
Nicholas Coard | Aventura Aquatic Club | 1 | 1 | 8 | 2:36.32 |
Fernando Curiel | Plantation Swim Team | 1 | 6 | 4 | 2:36.75 |
Matthew Wathen | Plantation Swim Team | 1 | 7 | 5 | 2:36.81 |
Lance Rutkin | Unattached Aventura | 1 | 2 | 6 | 2:38.64 |
Mickey Webb | Plantation Swim Team | 1 | 1 | 7 | 2:38.84 |
Felipe Bricio | Aventura Aquatic Club | 1 | 8 | 8 | 2:41.28 |
Alexander Forbes | Central Florida Aquatics | 2 | 4 | 1 | 2:01.75p |
Jeffrey Raymond | Plantation Swim Team | 4 | 4 | 1 | 2:01.75p |
Peter Benner | Unattached Lake | 4 | 5 | 3 | 2:02.63p |
John Snawerdt | Space Coast Swimming | 2 | 5 | 4 | 2:02.67p |
David Harari | Plantation Swim Team | 3 | 4 | 5 | 2:04.74p |
Bruce Milburn | Space Coast Swimming | 4 | 6 | 6 | 2:05.06p |
Michael Bakich | Lake County Aquatics | 2 | 6 | 7 | 2:05.34p |
Rory Grigull | Coral Springs Swim Club | 3 | 6 | 8 | 2:05.48p |
Ryan O'Shaughnessy | Coral Springs Swim Club | 1 | 4 | 1 | 2:07.97p |
Shane Armbrister | Plantation Swim Team | 4 | 2 | 9 | 2:08.29p |
Stephen Unger | Plantation Swim Team | 4 | 3 | 10 | 2:08.33p |
Leslie Moore | Coral Springs Swim Club | 1 | 5 | 2 | 2:08.70p |
Edwin Torres | North Miami Swim Team | 2 | 3 | 11 | 2:09.88p |
Matt Ballard | Lake County Aquatics | 4 | 7 | 12 | 2:10.59p |
Steven McGhan | Space Coast Swimming | 3 | 2 | 13 | 2:10.87p |
Kevin Bandy | Coral Springs Swim Club | 2 | 5 | 3 | 2:11.14p |
Joseph Angiulli | Martin County Aquatics | 2 | 3 | 4 | 2:11.42p |
Davin Harding | Plantation Swim Team | 2 | 2 | 14 | 2:11.91p |
Clint Waganaar | Space Coast Swimming | 3 | 3 | 15 | 2:12.36p |
Ricardo Hidalgo | Coral Springs Swim Club | 3 | 1 | 16 | 2:13.19p |
Jackson Leonard | Big Gator Swimming | 2 | 4 | 5 | 2:14.88p |
Simon Hugh | Ak Sharks | 2 | 7 | 17 | 2:15.05p |
Matthew Pressley | Unattached Lake | 2 | 2 | 6 | 2:16.68p |
Paul Murray | Plantation Swim Team | 1 | 3 | 7 | 2:17.11p |
Kevin-Michael Faulhaber | Panama City Swim Team | 2 | 6 | 8 | 2:17.45p |
Edward Luo | Big Gator Swimming | 4 | 1 | 18 | 2:17.93p |
Travis Lockie | Cooper City Cyclones | 1 | 2 | 9 | 2:19.53p |
Andrew Smiddy | Unattached-Big Gator Swimming | 1 | 7 | 10 | 2:19.75p |
Pablo Ortiz | Plantation Swim Team | 2 | 7 | 11 | 2:20.45p |
Ricardo Aching | Plantation Swim Team | 2 | 1 | 12 | 2:20.98p |
Alec Wathen | Plantation Swim Team | 1 | 4 | 1 | 2:21.06p |
Kevin Lindgren | Martin County Aquatics | 2 | 4 | 2 | 2:21.90p |
Adam Beard | Space Coast Swimming | 1 | 4 | 19 | 2:22.20p |
Samuel Materan | Lauderhill Swim Team | 3 | 7 | 20 | 2:23.70p |
Austin Manganiello | Ak Sharks | 2 | 5 | 3 | 2:24.76p |
Matheus Rodrigues | Plantation Swim Team | 1 | 5 | 21 | 2:25.19p |
Roger Montenegro | Plantation Swim Team | 4 | 8 | 22 | 2:25.54p |
Michael Tucci | Plantation Swim Team | 1 | 1 | 13 | 2:26.77p |
Samuel Smiddy | Unattached-Big Gator Swimming | 1 | 5 | 4 | 2:28.12p |
Daniel Hartley | Martin County Aquatics | 2 | 4 | 1 | 2:28.26p |
Jason Wiesenthal | Plantation Swim Team | 1 | 6 | 14 | 2:28.41p |
Jose Serra | Heritage Aquatic Team | 1 | 3 | 5 | 2:32.71p |
Michael Tandlich | Ak Sharks | 2 | 6 | 6 | 2:33.75p |
Nicholas Coard | Aventura Aquatic Club | 2 | 2 | 7 | 2:34.30p |
Vitor Rodrigues | Plantation Swim Team | 1 | 2 | 8 | 2:34.81p |
Brandon Goldman | Heritage Aquatic Team | 1 | 5 | 2 | 2:36.07p |
Derek Chait | Ak Sharks | 1 | 4 | 3 | 2:36.27p |
Dylan Marsolek | Plantation Swim Team | 2 | 3 | 9 | 2:38.22p |
Fernando Curiel | Plantation Swim Team | 2 | 1 | 4 | 2:38.95p |
Mathew Diamond | Plantation Swim Team | 2 | 1 | 10 | 2:39.13p |
Lance Rutkin | Unattached Aventura | 2 | 3 | 5 | 2:39.60p |
Matthew Wathen | Plantation Swim Team | 1 | 3 | 6 | 2:41.03p |
Mickey Webb | Plantation Swim Team | 2 | 6 | 7 | 2:42.68p |
Felipe Bricio | Aventura Aquatic Club | 1 | 6 | 8 | 2:45.40p |
Ryan Henderson | Plantation Swim Team | 2 | 2 | 9 | 2:52.78p |
Blake Manganiello | Ak Sharks | 1 | 2 | 10 | 2:59.96p |
Michael Faulhaber | Panama City Swim Team | 2 | 7 | 11 | 3:00.59p |
Kyle Desrosiers | Plantation Swim Team | 1 | 7 | 12 | 3:19.92p |
Evan Blair | Aqua Crest Swim Team | 1 | 6 | NSp | |
Taylor Robinson | Plantation Swim Team | 1 | 3 | DQp | |
Erik Whelan | Coral Springs Swim Club | 3 | 5 | NSp | |
Dameon Nicholas | Aventura Aquatic Club | 2 | 1 | NSp |