Toggle navigation
SwimmingTimes
Swimmers
Meets
Events
Teams
Mixed 400 Freestyle
St. Petersburg Aquatics Invite
Next 100 Results
Swimmer
Team
Heat
Lane
Place
Time
Patrick Davis
Cat
1
9
1
4:20.88
Zach Cain
Gcst
1
2
2
4:22.17
Ted Bradley
Saint Petersburg Aquatics
1
4
3
4:22.55
Clay Bullock
Cat
2
9
1
4:22.62
Chris Olinger
Gtsa
1
5
4
4:23.82
Adam Moody
Saint Petersburg Aquatics
2
6
5
4:29.46
Craig Coghlan
Wfla
2
4
6
4:30.45
Stephanie Margalis
Saint Petersburg Aquatics
1
3
1
4:32.01
Andy Stoddard
Saint Petersburg Aquatics
2
5
2
4:34.23
Jessica Schrock
Wfla
1
8
2
4:35.42
Jason Hillhouse
Tampa Bay Community Aquatics
2
2
7
4:35.92
Mitchell Snyder
Saint Petersburg Aquatics
1
1
8
4:36.16
Caitlin Warner
Cat
3
9
1
4:37.58
Daniela Brands
Saint Petersburg Aquatics
3
3
2
4:39.33
Carlos Galeano
Gtsa
1
6
9
4:39.49
Brent Sunnucks
Saint Petersburg Aquatics
3
7
10
4:40.99
Franko Salvatore
Wfla
7
1
11
4:41.01
Charlotte Petersen
Saint Petersburg Aquatics
1
7
3
4:41.35
Chelsea Franklin
Gcst
3
4
1
4:41.83
Alexander Hammel
Brandon Swim and Tennis Club
2
3
12
4:42.06
Stase Michota
Saint Petersburg Aquatics
3
5
3
4:42.34
Danny Claude
Gcst
6
4
13
4:42.90
Andrew Blazuk
Wfla
3
1
3
4:43.02
Xavier Munoz
Actt
5
4
4
4:43.08
Christine Anseeuw
Tbb
2
8
4
4:43.71
Whitney Kerns
Saint Petersburg Aquatics
4
5
5
4:44.29
Leeann Laing
Wfla
4
3
6
4:44.41
Laurie Moreau
Wfla
2
1
7
4:47.06
Christine Thompson
Wfla
3
2
4
4:48.54
Megan Romano
Saint Petersburg Aquatics
3
8
2
4:49.13
Russell Snyder
Saint Petersburg Aquatics
4
7
5
4:49.20
Nick Vilaret
Wfla
5
8
14
4:49.49
Levi Curnutte
Tampa Bay Community Aquatics
4
2
6
4:49.78
Claire Thompson
Wfla
3
6
5
4:50.42
Lana Douglas
Wfla
5
2
8
4:50.51
Trey Porter
Gcst
6
3
15
4:52.27
Alex Metka
Wfla
6
1
7
4:53.33
Sarah Michael
Cat
4
4
9
4:53.41
Jie Deng
Cat
13
9
6
4:53.75
Katie Metka
Wfla
5
5
10
4:54.05
Matthew Attal
Carrolwood Village Swim Team
5
7
8
4:54.75
Paul Zimmermann
Saint Petersburg Aquatics
6
7
1
4:55.68
Jennifer Frey
Saint Petersburg Aquatics
5
6
7
4:56.02
Nicole Margaritondo
Wfla
2
7
11
4:56.62
Lauren Sanchez
Saint Petersburg Aquatics
6
5
8
4:56.62
Adam Corbin
Cat
4
9
9
4:56.89
Molly Crossman
Cat
8
9
12
4:56.93
Jennifer Guyler
Cat
7
9
9
4:57.14
Jose Crescimbeni
Cat
6
9
2
4:57.15
Alexandra Stephan
Saint Petersburg Aquatics
5
1
10
4:57.73
Jonathan Jordan
Tbb
4
6
3
4:58.34
Dorothea Peterson
Saint Petersburg Aquatics
4
1
13
4:58.94
Sally Decker
Saint Petersburg Aquatics
7
5
11
5:01.05
Laura Mesa
Brandon Swim and Tennis Club
7
7
3
5:01.08
Deidre Novotny
Tba
8
6
12
5:01.34
Erin Hill
Cat
9
9
14
5:02.32
Jana Willsey
Cat
11
9
15
5:03.72
Kate Niedbalec
Gtsa
8
4
13
5:04.11
Paige Schmidt
Cat
10
9
4
5:04.24
Stephanie Gauzens
Wfla
9
7
16
5:04.70
Ross Coghlan
Wfla
9
1
16
5:04.84
Megan Sands
Gcst
6
8
5
5:05.60
Kelly Dickerson
Brandon Swim and Tennis Club
7
4
1
5:05.76
Bryana Carroll
Brandon Swim and Tennis Club
7
3
6
5:06.87
Kariann Stevens
Cat
12
1
7
5:07.04
Sarah Tatko
Gcst
8
3
14
5:07.12
Francisco Birk
Wfla
6
2
10
5:07.25
Sullivan Lynch
Carrolwood Village Swim Team
7
2
4
5:07.46
Melissa Whitworth
Gtsa
10
4
8
5:08.36
Ashley Gorman
Wfla
5
3
17
5:08.53
Tracy Rorer
Saint Petersburg Aquatics
7
6
9
5:08.91
Tierney Moses
Wfla
6
6
15
5:09.72
Becky Warden
Gcst
9
5
18
5:09.97
Raquel Montoya
Wfla
8
1
16
5:10.05
Jackie Erickson
Gcst
9
4
17
5:10.48
Tina McCaw
Gcst
7
8
18
5:11.45
Katelynn Stevens
Cat
5
9
19
5:12.11
Jill Sears
Cat
12
9
10
5:12.35
Alex Glover
Brandon Swim and Tennis Club
10
3
11
5:13.96
Matthew Thompson
Wfla
10
1
17
5:14.05
Alyson West
Tbb
10
6
19
5:17.15
Ally Smith
Wfla
10
5
20
5:17.18
Britta Hays
Wfla
8
5
20
5:17.37
Katherine Buchman
Tampa Bay Community Aquatics
8
2
21
5:17.51
Katie Brown
Saint Petersburg Aquatics
9
8
12
5:19.87
Alyssa Athan
Gtsa
8
8
22
5:20.37
Monica Miller
Tbb
10
2
13
5:20.40
Kathryn Rivera
Gcst
9
6
23
5:20.60
Greggory Cooke
Carrolwood Village Swim Team
9
3
5
5:21.16
Gabrielle Ortega
Gcst
12
7
2
5:23.07
Kristine Metka
Wfla
9
2
14
5:23.68
Katie Sienkiewicz
Brandon Swim and Tennis Club
10
8
3
5:25.30
Lyndsey Roka
Gcst
10
7
15
5:25.59
Jackie McCaw
Gcst
12
4
16
5:25.83
Kaitlin Frehling
Saint Petersburg Aquatics
13
5
4
5:26.83
Eric Moore
Brandon Swim and Tennis Club
11
2
1
5:27.80
Brian Woodcock
Brandon Swim and Tennis Club
11
3
2
5:28.02
Amanda Francis
Tampa Bay Community Aquatics
11
7
17
5:30.66
Brittany Wortkotter
Gcst
11
5
18
5:34.56
Casey Dolan
Brandon Swim and Tennis Club
11
4
19
5:34.78
Next 100 Results