Men's 50 Breaststroke | |||||
---|---|---|---|---|---|
Swimmer | Team | Heat | Lane | Place | Time |
jonathan roberts | Southwest Aquatic Team | 4 | 5 | 1 | 38.63 |
Ross Rybakowicz | Waukesha Express Swim Team | 4 | 4 | 2 | 40.44 |
Jace Dembski | Lake Country Swim Team | 3 | 1 | 3 | 40.48 |
Ivar Iverson | South Eastern Aquatics YMCA | 3 | 4 | 1 | 42.18 |
Tyler Patt | Elmbrook Swim Club | 4 | 1 | 4 | 42.29 |
Joseph Paquette | Southwest Aquatic Team | 3 | 4 | 1 | 44.48 |
Nicolas Larson | Southwest Aquatic Team | 4 | 8 | 2 | 45.71 |
Allen Roller | Lake Country Swim Team | 3 | 5 | 2 | 45.91 |
Michael Flatley | Elmbrook Swim Club | 4 | 2 | 3 | 46.00 |
Eric Lutzen | Lake Country Swim Team | 4 | 6 | 4 | 46.24 |
Jake Cox | Lake Country Swim Team | 2 | 6 | 5 | 46.85 |
Enrique Perez | Southwest Aquatic Team | 1 | 3 | 1 | 48.26 |
Jack Knutson | Shorewood Swim Club | 4 | 7 | 2 | 48.41 |
Joseph Szczupakiewicz | Southwest Aquatic Team | 3 | 3 | 3 | 48.59 |
Nathan Summers | Kenosha Barracuda Swim Team | 2 | 5 | 4 | 49.55 |
Zachary Schmidt | Lake Country Swim Team | 3 | 6 | 5 | 50.20 |
Conrad Farrell | Waukesha Express Swim Team | 1 | 5 | 1 | 52.12 |
Alexander Larkin | Elmbrook Swim Club | 3 | 7 | 1 | 53.69 |
Jacob Mackenzie | Kenosha Barracuda Swim Team | 3 | 3 | 2 | 54.18 |
Siva Shankar | Kenosha Barracuda Swim Team | 3 | 2 | 6 | 54.25 |
Kristjan Meitz | Waukesha Express Swim Team | 2 | 3 | 3 | 54.51 |
David Vowels | Ymca At Pabst Farms Piranhas | 3 | 1 | 1 | 55.13 |
Ian Gatzke | Waukesha Express Swim Team | 1 | 3 | 2 | 55.36 |
Collin Siverhus | Schroeder YMCA Swim Team | 3 | 6 | 1 | 56.19 |
Brandon Niemiec | Ymca At Pabst Farms Piranhas | 2 | 4 | 2 | 56.24 |
Alexandre Borut | Shorewood Swim Club | 3 | 2 | 2 | 57.07 |
Nicholas Woida | Lake Country Swim Team | 2 | 1 | 3 | 57.18 |
Thomas Morelli | Kenosha Barracuda Swim Team | 3 | 8 | 7 | 1:00.56 |
Lucas Meixner | DeForest Aquatic Club | 2 | 4 | 8 | 1:00.93 |
Andrew Shane | Kenosha Barracuda Swim Team | 2 | 5 | 4 | 1:00.96 |
Tyler Wrasman | Lake Country Swim Team | 1 | 4 | 5 | 1:01.28 |
James Guskov | Schroeder YMCA Swim Team | 3 | 8 | 6 | 1:01.62 |
Nolan Fahey | Lake Country Swim Team | 1 | 6 | 9 | 1:02.02 |
Luke Herman | Southwest Aquatic Team | 2 | 2 | 7 | 1:03.93 |
Bailey Bleser | South Eastern Aquatics YMCA | 1 | 6 | 3 | 1:05.00 |
Nathan Carlson | Waukesha Express Swim Team | 1 | 2 | 8 | 1:06.48 |
Shea Sneider | DeForest Aquatic Club | 2 | 7 | NS | |
Gaberial Fowler-Adams | Southwest Aquatic Team | 2 | 7 | DQ | |
Noah Oldson | Schroeder YMCA Swim Team | 2 | 2 | NS | |
Luke Lensing | Southwest Aquatic Team | 2 | 6 | NS | |
Thomas Stigler | Southwest Aquatic Team | 4 | 3 | DQ | |
Tyler Benson | Waukesha Express Swim Team | 2 | 3 | DQ | |
Quinton Andersson | Kenosha Barracuda Swim Team | 3 | 7 | NS | |
Mitchell Reese | Waukesha Express Swim Team | 1 | 4 | NS | |
Jeffrey Teng | Elmbrook Swim Club | 1 | 5 | NS |