Men's 200M Butterfly | |||||
---|---|---|---|---|---|
Swimmer | Team | Heat | Lane | Place | Time |
Joseph Redmon | Southern Crescent Aquatic Team | 2 | 5 | 1 | 2:12.42 |
Eric Shrestha | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 4 | 2 | 2:13.25 |
Andrew Swenson | Daytona Beach Swimming | 1 | 5 | 1 | 2:13.82 |
Jay Cormier | Club Makos | 1 | 4 | 2 | 2:16.57 |
Dan White | Lake County Aquatics | 1 | 6 | 3 | 2:17.49 |
Nicholas Basford | Southside Athletic Club | 2 | 3 | 3 | 2:20.46 |
John Dasinger | The Sunkist Swim Team | 2 | 6 | 4 | 2:20.90 |
James Dunaway | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 3 | 4 | 2:21.17 |
Matthew Norton | Daytona Beach Swimming | 2 | 3 | 1 | 2:21.92 |
Frank McGregor | Georgia Coastal Aquatic Team | 2 | 4 | 2 | 2:22.46 |
Todd Spock | Bluewater Bay Swim | 2 | 5 | 3 | 2:23.33 |
Sergey Babakhin | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 6 | 4 | 2:24.13 |
Christopher McKnight | Southside Athletic Club | 1 | 2 | 5 | 2:25.43 |
Matthew Skinner | Club Makos | 2 | 2 | 5 | 2:28.59 |
James Holway | Club Makos | 2 | 7 | 6 | 2:30.31 |
Kevin Quigley | Hilton Head Aquatics | 2 | 8 | 7 | 2:32.39 |
Zachary Clare-Salzler | Gator Swim Club | 2 | 2 | 5 | 2:33.65 |
Spencer Rausch | Southside Athletic Club | 2 | 7 | 6 | 2:37.02 |
Rex Tullius | Daytona Beach Swimming | 2 | 1 | 8 | 2:39.84 |
Douglas Dmytrenko | Club Makos | 1 | 4 | 9 | 2:41.05 |
Clay Stewart | The Sunkist Swim Team | 1 | 7 | 6 | 2:41.13 |
Kevin Undeck | Patriot Aquatics | 2 | 1 | 7 | 2:44.15 |
Ryan Crisco | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 5 | 9 | 2:44.43 |
Luke Johnson | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 5 | 10 | 2:47.11 |
Teague Kleinbeck | Southside Athletic Club | 1 | 4 | 10 | 2:48.66 |
Jonathan Holway | Club Makos | 2 | 8 | 8 | 2:48.67 |
Dane Gullakson | Southside Athletic Club | 1 | 3 | 11 | 2:59.32 |
Iain Ferguson | Southern Crescent Aquatic Team | 1 | 3 | 11 | 3:22.04 |
Eric Shrestha | Area Tallahassee Aquatic Club | 3 | 4 | 1 | 2:16.70p |
Jay Cormier | Club Makos | 1 | 4 | 1 | 2:19.67p |
Andrew Swenson | Daytona Beach Swimming | 2 | 4 | 2 | 2:20.23p |
Nicholas Brittis | Hilton Head Aquatics | 3 | 4 | 1 | 2:21.29p |
Joseph Redmon | Southern Crescent Aquatic Team | 2 | 4 | 2 | 2:22.26p |
Frank McGregor | Georgia Coastal Aquatic Team | 1 | 4 | 2 | 2:22.87p |
Andrew Cunningham | North Central Florida YMCA | 3 | 5 | 3 | 2:23.03p |
Nicholas Basford | Southside Athletic Club | 1 | 6 | 4 | 2:23.60p |
James Dunaway | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 5 | 3 | 2:23.82p |
Todd Spock | Bluewater Bay Swim | 3 | 3 | 3 | 2:26.90p |
Kyle Deery | Daytona Beach Swimming | 2 | 5 | 4 | 2:27.12p |
Dan White | Lake County Aquatics | 1 | 2 | 5 | 2:27.59p |
Christopher McKnight | Southside Athletic Club | 1 | 8 | 6 | 2:27.64p |
Matt Hammond | Daytona Beach Swimming | 2 | 2 | 7 | 2:28.62p |
Matthew Norton | Daytona Beach Swimming | 1 | 5 | 4 | 2:29.69p |
John Dasinger | The Sunkist Swim Team | 1 | 4 | 5 | 2:29.73p |
Matthew Skinner | Club Makos | 1 | 5 | 6 | 2:30.93p |
Sergey Babakhin | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 4 | 5 | 2:31.90p |
James Holway | Club Makos | 2 | 5 | 7 | 2:32.01p |
Rex Tullius | Daytona Beach Swimming | 3 | 6 | 8 | 2:32.68p |
Steven Bostick | North Central Florida YMCA | 2 | 6 | 8 | 2:33.06p |
Gregory Greer | Panama City Swim Team | 2 | 3 | 9 | 2:35.11p |
Eric Hilgenfeldt | Central Florida Marlins | 2 | 7 | 9 | 2:35.17p |
Zachary Clare-Salzler | Gator Swim Club | 3 | 5 | 6 | 2:35.62p |
Kevin Quigley | Hilton Head Aquatics | 1 | 3 | 10 | 2:36.02p |
Spencer Rausch | Southside Athletic Club | 1 | 1 | 7 | 2:38.42p |
Dustin Keeney | Lake County Aquatics | 3 | 3 | 11 | 2:40.75p |
John Shedd | Central Florida Marlins | 2 | 6 | 12 | 2:41.55p |
Kevin Foos | Central Florida Marlins | 1 | 1 | 10 | 2:42.39p |
Michael Bakich | Lake County Aquatics | 1 | 3 | 8 | 2:43.49p |
Douglas Dmytrenko | Club Makos | 1 | 2 | 13 | 2:43.88p |
Kyle Tingler | Daytona Beach Swimming | 2 | 1 | 11 | 2:43.97p |
Brian Boyle | Daytona Beach Swimming | 2 | 3 | 12 | 2:44.14p |
Clay Stewart | The Sunkist Swim Team | 1 | 6 | 13 | 2:44.24p |
Kevin Undeck | Patriot Aquatics | 2 | 3 | 9 | 2:46.19p |
Matthew Kramer | Maverick Aquatics | 1 | 7 | 14 | 2:46.85p |
Dan Rocca | North Central Florida YMCA | 1 | 6 | 10 | 2:48.77p |
Derrick Taylor | Central Florida Marlins | 2 | 7 | 11 | 2:49.45p |
Jonathan Holway | Club Makos | 2 | 1 | 12 | 2:50.22p |
Teague Kleinbeck | Southside Athletic Club | 3 | 6 | 13 | 2:51.89p |
Matthew Ballard | Lake County Aquatics | 2 | 6 | 14 | 2:54.10p |
Luke Johnson | Greater Pensacola Aquatic Club | 3 | 7 | 14 | 2:55.20p |
Dane Gullakson | Southside Athletic Club | 1 | 7 | 15 | 2:55.89p |
Taylor Pippins | Panama City Swim Team | 3 | 2 | 16 | 2:55.93p |
Ryan Crisco | Greater Pensacola Aquatic Club | 3 | 2 | 15 | 2:57.18p |
Iain Ferguson | Southern Crescent Aquatic Team | 1 | 2 | 16 | 3:27.24p |
Peter Sprowls | Area Tallahassee Aquatic Club | 3 | 7 | NSp | |
Frederick Wells | Lake County Aquatics | 1 | 3 | NSp | |
Max Mikel-Stites | North Central Florida YMCA | 2 | 8 | NSp | |
Christopher Dowton | Panama City Swim Team | 2 | 7 | NSp | |
Richard Greer | Panama City Swim Team | 1 | 7 | DQp | |
Matthew Hildebrand | Southern Crescent Aquatic Team | 2 | 2 | NSp | |
Matthew Manley | Southern Crescent Aquatic Team | 3 | 1 | NSp | |
Zachary Payne | Southern Crescent Aquatic Team | 2 | 5 | NSp | |
James Lavery | The Sunkist Swim Team | 2 | 2 | NSp |