Men's 200 Freestyle | |||||
---|---|---|---|---|---|
Swimmer | Team | Heat | Lane | Place | Time |
William Mrazek | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 4 | 1 | 1:46.15 |
Grant Nelson | Carrollwood Village Swim Team | 2 | 2 | 2 | 1:47.49 |
Jay Cormier | Club Makos | 2 | 3 | 3 | 1:50.20 |
Eric Shrestha | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 5 | 4 | 1:51.53 |
Matthew Kramer | Unattached - Maverick | 2 | 6 | 5 | 1:53.47 |
Jeffrey Holway | Club Makos | 2 | 1 | 6 | 1:55.54 |
Todd Spock | Bluewater Bay Swim | 2 | 3 | 1 | 1:55.72 |
Yuri Ramos | Pensacola Navy Youth Seahawks | 1 | 1 | 7 | 1:55.91 |
James Holway | Club Makos | 1 | 5 | 8 | 1:56.88 |
Travis Greene | Maverick Aquatics | 1 | 2 | 9 | 1:57.65 |
Andrew Atzhorn | Club Makos | 1 | 4 | 10 | 1:58.18 |
Chester Smith | Club Makos | 1 | 3 | 11 | 1:59.17 |
Sergey Babakhin | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 4 | 2 | 2:00.60 |
Francisco Birk | West Florida Lightning Aquatic | 2 | 2 | 3 | 2:00.65 |
Matthew Skinner | Club Makos | 1 | 6 | 12 | 2:03.53 |
Sullivan Lynch | Carrollwood Village Swim Team | 2 | 5 | 4 | 2:05.32 |
Jonathan Clow | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 1 | 5 | 2:08.90 |
Brooks Whaley | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 6 | 6 | 2:11.48 |
Joshua Yawn | Camden County Boomers Swim Clu | 2 | 4 | 1 | 2:15.35 |
Jonathan Holway | Club Makos | 1 | 4 | 7 | 2:15.46 |
Hunter Hinson | Bainbridge YMCA Extreme | 2 | 2 | 2 | 2:19.68 |
Travis Lumpkin | Pensacola Navy Youth Seahawks | 1 | 2 | 8 | 2:19.83 |
Derrick Smith | Camden County Boomers Swim Clu | 2 | 3 | 1 | 2:22.15 |
Brian Sanborn | Club Makos | 2 | 5 | 3 | 2:22.21 |
Michael Midler | Bainbridge YMCA Extreme | 1 | 3 | 9 | 2:22.81 |
Scott Dorsett | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 5 | 10 | 2:24.35 |
Ross Spock | Bluewater Bay Swim | 2 | 4 | 2 | 2:31.24 |
Cheran Wu | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 2 | 3 | 2:31.88 |
Oliver Dutta | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 4 | 4 | 2:46.80 |
Lucas Nesmith | Bainbridge YMCA Extreme | 2 | 6 | 5 | 2:48.40 |
Carl Hickox | Dothan Dolphins Swim Team | 1 | 3 | 6 | 2:57.75 |
Wesley Lind | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 4 | 4 | 2:59.67 |
Ilia Kovalenko | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 1 | 5 | 2:59.72 |
Michael Faulkenberry | Eagle Harbor Swim Association | 1 | 2 | 7 | 3:04.95 |
Stephen Ziegler | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 2 | 6 | 3:11.53 |
Sullivan Polland | Unattached - Moultrie Sharks | 1 | 3 | 7 | 3:45.39 |
Andreas Hatoum | Carrollwood Village Swim Team | 2 | 5 | NS | |
Jordan Brolund | Dothan Dolphins Swim Team | 2 | 1 | NS | |
Joe Ziegler | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 3 | NS | |
Benjamin Oliver | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 1 | NS | |
Jay Cormier | Club Makos | 6 | 3 | 1 | 1:47.59p |
William Mrazek | Area Tallahassee Aquatic Club | 6 | 4 | 2 | 1:48.80p |
Grant Nelson | Carrollwood Village Swim Team | 5 | 3 | 3 | 1:49.33p |
Eric Shrestha | Area Tallahassee Aquatic Club | 5 | 4 | 4 | 1:49.69p |
Jeffrey Holway | Club Makos | 4 | 3 | 5 | 1:55.38p |
Timothy Corning | Camden County Boomers Swim Clu | 5 | 2 | 6 | 1:56.30p |
Matthew Kramer | Unattached - Maverick | 5 | 5 | 7 | 1:56.99p |
Todd Spock | Bluewater Bay Swim | 3 | 3 | 1 | 1:57.32p |
Chester Smith | Club Makos | 5 | 6 | 8 | 1:57.87p |
Andrew Atzhorn | Club Makos | 4 | 2 | 9 | 1:58.25p |
Travis Greene | Maverick Aquatics | 4 | 5 | 10 | 1:58.56p |
James Holway | Club Makos | 6 | 5 | 11 | 1:58.62p |
Yuri Ramos | Pensacola Navy Youth Seahawks | 5 | 1 | 12 | 1:58.64p |
Graham Sanborn | Club Makos | 3 | 3 | 13 | 1:59.04p |
Jacob Green | Camden County Boomers Swim Clu | 3 | 2 | 14 | 2:00.45p |
Sergey Babakhin | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 3 | 2 | 2:00.64p |
Brian Zorn | Bainbridge YMCA Extreme | 6 | 1 | 15 | 2:00.77p |
Francisco Birk | West Florida Lightning Aquatic | 2 | 3 | 3 | 2:02.98p |
Matthew Skinner | Club Makos | 6 | 6 | 16 | 2:03.28p |
Kenneth Anderson | Camden County Boomers Swim Clu | 3 | 4 | 4 | 2:03.42p |
Trenton Brown | Maverick Aquatics | 3 | 5 | 17 | 2:03.55p |
Ansel Hillmer | Carrollwood Village Swim Team | 4 | 6 | 18 | 2:03.75p |
Sullivan Lynch | Carrollwood Village Swim Team | 2 | 4 | 5 | 2:05.39p |
Thomas Lee | Eagle Harbor Swim Association | 3 | 1 | 19 | 2:05.42p |
John Crews | Camden County Boomers Swim Clu | 3 | 4 | 20 | 2:05.67p |
Kyle Gibson | Pensacola Navy Youth Seahawks | 4 | 1 | 21 | 2:07.65p |
Nathan Green | Camden County Boomers Swim Clu | 1 | 4 | 6 | 2:08.09p |
Jason Semasko | Maverick Aquatics | 3 | 6 | 22 | 2:08.55p |
Jonathan Clow | Area Tallahassee Aquatic Club | 3 | 2 | 7 | 2:10.24p |
Alexander Berg | Camden County Boomers Swim Clu | 2 | 1 | 23 | 2:10.30p |
Ben Morse | Pensacola Navy Youth Seahawks | 2 | 4 | 24 | 2:11.00p |
Brooks Whaley | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 2 | 8 | 2:11.16p |
Thomas Kinnear | Pensacola Navy Youth Seahawks | 2 | 2 | 25 | 2:13.11p |
Christopher Chambless | Bainbridge YMCA Extreme | 2 | 3 | 26 | 2:13.82p |
Michael Midler | Bainbridge YMCA Extreme | 3 | 5 | 9 | 2:14.77p |
Stefan Grow | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 3 | 27 | 2:17.06p |
Jonathan Holway | Club Makos | 1 | 2 | 10 | 2:19.43p |
Spencer Greene | Maverick Aquatics | 2 | 5 | 28 | 2:19.67p |
Travis Lumpkin | Pensacola Navy Youth Seahawks | 2 | 5 | 11 | 2:25.34p |
Scott Dorsett | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 1 | 12 | 2:26.26p |
Sean Emery | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 6 | 29 | 2:36.06p |
William Lane | Bainbridge YMCA Extreme | 1 | 2 | 30 | 2:39.81p |
Benjamin Oliver | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 1 | 13 | 2:44.90p |
Christian Baker | Area Tallahassee Aquatic Club | 6 | 2 | NSp | |
Alec Meyer | Pensacola Navy Youth Seahawks | 1 | 5 | NSp | |
Chris Stranburg | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 4 | NSp | |
James Dunaway | Area Tallahassee Aquatic Club | 4 | 4 | NSp | |
Peter Sprowls | Area Tallahassee Aquatic Club | 3 | 1 | NSp |