Swimming Times



Track your workouts on our sister site Splitr.com.

Men's 400M Freestyle
Fg-Nsu Davie Nadadores Senior      
Swimmer Team Heat Lane Place Time
Ricardo Monasterio Davie Nadadores 1 5 1 4:03.40
Carlos Omana Metro Aquatic Club of Miami 1 6 2 4:10.57
Alex Di Giorgio Davie Nadadores 1 4 3 4:10.64
Luis Giraldo Pine Crest Swimming 6 1 4 4:14.15
Ivan Enderica Davie Nadadores 1 3 5 4:16.65
Cameron Cabrera Miami Swimming 3 5 6 4:17.60
Dominic Walter Jamaica 2 3 7 4:18.71
Samuel Smiddy Unattached Florida Gold Coast 2 5 8 4:18.91
Jesus Marin Davie Nadadores 1 1 9 4:19.55
Austin Manganiello Ak Sharks 2 6 10 4:19.92
Juan Olano Rockway Swimming Team 3 7 11 4:21.95
Thomas Veale Pine Crest Swimming 1 2 12 4:22.84
Arthur Mendes Davie Nadadores 1 8 13 4:25.16
Derek Chait Ak Sharks 3 6 14 4:25.64
Richard Andrews Lake Lytal Lightning 4 3 15 4:26.50
Javier Diaz Rockway Swimming Team 7 1 16 4:27.06
Hector Vallejos Una-Mmac 7 5 17 4:27.35
Matthew Long Metro Aquatic Club of Miami 3 2 18 4:28.37
Gottfried Eisenberger Pine Crest Swimming 3 1 19 4:31.14
Stephen Lichtner Metro Aquatic Club of Miami 3 3 20 4:31.32
Alberto Perez Miami-Dade County Aquatic Clu 4 2 21 4:31.88
Nicolas Dell'Oca Una-Ms 7 4 22 4:32.85
Jaafar Bouland Davie Nadadores 2 4 23 4:32.95
Austin Evenson Pine Crest Swimming 2 7 24 4:33.36
Boleck Depawlikoski Rockway Swimming Team 5 5 25 4:35.15
Ronald Santos Rockway Swimming Team 4 6 26 4:36.27
Andrew Berman Miami Swimming 3 4 27 4:37.49
Jack Danon Ak Sharks 4 5 28 4:37.83
Julian Jimenez Pine Crest Swimming 6 8 29 4:38.03
Jorge Siwady Delfines Sampedranos 3 8 30 4:38.27
Franco Lupoli Davie Nadadores 2 1 31 4:40.08
Eduardo Rabolini Davie Nadadores 2 8 32 4:41.94
Armand Aguirre Pine Crest Swimming 4 1 33 4:42.00
Joseph Donato Miami-Dade County Aquatic Clu 7 7 34 4:42.90
Israel Murat Davie Nadadores 1 7 35 4:43.46
Brice Kendall Miami Swimming 5 4 36 4:43.65
Shaun James Jamaica 5 6 37 4:44.01
James Hicks Miami Swimming 5 8 38 4:44.44
Carlos Gomes Davie Nadadores 4 8 39 4:44.76
Bradley Adan Rockway Swimming Team 5 7 40 4:48.51
Aaron Tam Metro Aquatic Club of Miami 6 4 41 4:49.00
Richard Gullage Ak Sharks 5 3 42 4:49.85
Nikolas Fejer Davie Nadadores 2 2 43 4:50.12
Cory Perez Metro Aquatic Club of Miami 5 2 44 4:50.56
John Rudnik Pine Crest Swimming 7 2 45 4:50.93
Blake Manganiello Ak Sharks 5 1 46 4:55.00
Jacob Percy Lake Lytal Lightning 7 3 47 4:55.64
Luke Stratton Lake Lytal Lightning 4 4 48 4:55.91
Michael Arriaga Hialeah Swim Club 7 6 49 4:56.78
Gabriel Lopez Hialeah Swim Club 6 3 50 4:57.84
Jonathan Lemus Hialeah Swim Club 4 7 51 4:59.48
Tyler McGrew Lake Lytal Lightning 6 6 52 5:00.13
Antonio Diaz Hialeah Swim Club 6 2 53 5:02.17
Franco Gabrieli Ucaxias 6 7 54 5:28.69
Felipe Sachett Ucaxias 6 5 55 5:38.52
    


Contact Us - Submit Results


© 1997-2012 SwimmingTimes.com