Men's 200yd Backstroke | |||||
---|---|---|---|---|---|
Swimmer | Team | Heat | Lane | Place | Time |
Dan White | Lake County Aquatics | 4 | 3 | 1 | 1:59.85 |
Nicholas Basford | Southside Athletic Club | 4 | 4 | 2 | 2:00.08 |
Patrick O'Malley | Seminole Aquatics | 4 | 7 | 3 | 2:03.80 |
Charles Richardson | Patriot Aquatics | 3 | 5 | 1 | 2:04.27 |
Brady Duke | Kissimmee Swim Association | 3 | 3 | 4 | 2:04.99 |
Steven Wright | Ymca Team Orlando | 3 | 4 | 2 | 2:06.17 |
Adam Epstein | Ymca Team Orlando | 4 | 2 | 5 | 2:06.25 |
Christopher Cruts | Ymca Team Orlando | 3 | 3 | 3 | 2:06.65 |
Andrew Phelps | Patriot Aquatics | 3 | 5 | 6 | 2:07.61 |
Bryan O'Hare | St. Augustine Swim Team | 4 | 8 | 7 | 2:08.25 |
Spencer Rausch | Southside Athletic Club | 3 | 7 | 4 | 2:09.55 |
Matthew Ballard | Lake County Aquatics | 3 | 2 | 5 | 2:11.32 |
Scott Duncan | Lake County Aquatics | 4 | 1 | 8 | 2:12.43 |
Javier Herrera | Una-Marlin Swim Club | 3 | 8 | 6 | 2:12.92 |
Scott Gunter | Southside Athletic Club | 3 | 6 | 9 | 2:13.17 |
Ryan Stumpf | Tampa Bay Community Aquatics | 3 | 6 | 7 | 2:13.69 |
Matthew Lamoureux | Southside Athletic Club | 2 | 3 | 10 | 2:14.74 |
Alex Dee | Una-Marlin Swim Club | 2 | 4 | 8 | 2:16.89 |
Frederick Wells | Lake County Aquatics | 3 | 4 | 11 | 2:17.63 |
Daniel Gutierrez | Ymca Team Orlando | 3 | 8 | 12 | 2:18.60 |
Yan Bohyn | Ymca Team Orlando | 2 | 5 | 13 | 2:19.25 |
Frederic Lee | Patriot Aquatics | 2 | 5 | 9 | 2:19.58 |
Matthew Sutton | Tampa Bay Community Aquatics | 3 | 7 | 14 | 2:19.87 |
Mikhael Keyser | Ymca Team Orlando | 2 | 6 | 15 | 2:20.50 |
Luke Travis | Seminole Aquatics | 2 | 2 | 10 | 2:21.82 |
Matt Stumpf | Tampa Bay Community Aquatics | 2 | 6 | 11 | 2:22.17 |
Brad Sipe | Tampa Bay Community Aquatics | 2 | 4 | 16 | 2:22.51 |
Steven Brown | Ymca Team Orlando | 1 | 2 | 12 | 2:22.76 |
Gabriel Ochoa | Ymca Team Orlando | 2 | 7 | 13 | 2:28.19 |
Jared Cunio | Titusville Swim Team | 2 | 2 | 17 | 2:29.05 |
Matthew Bergquist | Ymca Team Orlando | 2 | 3 | 14 | 2:30.44 |
Mathew Pressley | Unattached Highlander | 2 | 1 | 15 | 2:30.60 |
Dakota House | Highlander Aquatics | 2 | 8 | 16 | 2:33.07 |
Gordon Amidon | Southside Athletic Club | 1 | 5 | 17 | 2:37.64 |
Justin Harshman | Southside Athletic Club | 1 | 3 | 18 | 2:39.80 |
Christian Burch | Swim Florida | 2 | 7 | 19 | 2:41.34 |
Brandon Buchanan | Winter Haven | 1 | 5 | 20 | 2:41.54 |
Facundo Gauna | Ymca Team Orlando | 1 | 6 | 18 | 2:42.16 |
Lou Tamposi | Hilltoppers | 1 | 4 | 19 | 2:45.61 |
Thomas Wyher | Tampa Bay Community Aquatics | 4 | 5 | NS | |
Christopher DeBorde | Patriot Aquatics | 3 | 1 | NS | |
Eric Counihan | Swift Swimming | 1 | 3 | NS | |
Michael Austin | Swim Florida | 3 | 2 | NS | |
Kevin Undeck | Patriot Aquatics | 3 | 1 | NS | |
John Lewis | Winter Haven | 1 | 4 | NS | |
Rex Tullius | Daytona Beach Swimming | 4 | 6 | NS |