Men's 200 Freestyle | |||||
---|---|---|---|---|---|
Swimmer | Team | Heat | Lane | Place | Time |
Matthew Norton | Daytona Beach Swimming | 4 | 4 | 1 | 2:00.96 |
Peter Benner | Unattached | 4 | 5 | 2 | 2:01.50 |
Spencer Rausch | Southside Athletic Club | 4 | 8 | 3 | 2:09.04 |
Michael Bakich | Lake County Aquatics | 4 | 1 | 4 | 2:09.42 |
Dane Gullakson | Southside Athletic Club | 3 | 5 | 5 | 2:09.84 |
Daniel Bradford | Ymca Team Orlando | 4 | 3 | 6 | 2:10.41 |
George Pickett | Cocoa Beach Swim Club | 3 | 4 | 7 | 2:10.53 |
Logan Dodds | Ymca Team Orlando | 3 | 2 | 8 | 2:12.02 |
Christopher Reall | Ymca Team Orlando | 3 | 4 | 1 | 2:12.83 |
Philip Perricone | Daytona Beach Swimming | 1 | 3 | 9 | 2:15.47 |
Matt Ballard | Lake County Aquatics | 3 | 3 | 10 | 2:16.16 |
Andrew Barrett | Ymca Team Orlando | 3 | 8 | 2 | 2:16.34 |
Douglas Potvin | Ymca Team Orlando | 4 | 6 | 11 | 2:18.52 |
Matthew Pressley | Unattached | 3 | 6 | 3 | 2:19.88 |
George Dennison | Daytona Beach Swimming | 3 | 1 | 4 | 2:21.07 |
John Clore | Ymca Team Orlando | 3 | 3 | 5 | 2:21.11 |
Sam Combs | Daytona Beach Swimming | 3 | 1 | 12 | 2:24.45 |
Dakota House | Unattached | 3 | 7 | 6 | 2:24.49 |
Matthew Schlytter | North Florida Swimming | 3 | 5 | 7 | 2:24.53 |
Teague Kleinbeck | Southside Athletic Club | 3 | 7 | 13 | 2:26.36 |
Claudio Alvarez | North Central Florida YMCA | 3 | 2 | 8 | 2:27.99 |
Micah Badana | Cocoa Beach Swim Club | 1 | 4 | 14 | 2:29.84 |
Wil Parker | Island Aquatics | 1 | 5 | 15 | 2:30.17 |
Ryan Murphy | North Florida Swimming | 1 | 4 | 1 | 2:30.43 |
Aaron Ellsworth | Southside Athletic Club | 2 | 2 | 16 | 2:30.63 |
Kyle Berry | Titusville Swim Team | 2 | 4 | 17 | 2:31.19 |
Kenneth Verderber | Treasure Coast Swimming | 3 | 8 | 18 | 2:34.00 |
Christopher Conrad | Swim Florida | 2 | 5 | 9 | 2:34.34 |
Benjamin Ohe | Ymca Team Orlando | 1 | 5 | 1 | 2:35.14 |
Patrick Murphy | North Florida Swimming | 1 | 4 | 2 | 2:38.38 |
Joshua Ellsworth | Southside Athletic Club | 2 | 3 | 10 | 2:38.57 |
Alec Pedigree | Ymca Team Orlando | 2 | 2 | 11 | 2:39.08 |
Max Normand | Ymca Team Orlando | 1 | 7 | 3 | 2:39.88 |
Matthew Ropa | Swim Florida | 1 | 3 | 12 | 2:45.00 |
Evan Barker | Cocoa Beach Swim Club | 1 | 4 | 13 | 2:45.35 |
Sarut Kongkul-Alexander | Lake County Aquatics | 1 | 3 | 4 | 2:47.51 |
Daniel Jensen | Lake County Aquatics | 1 | 2 | 5 | 2:48.39 |
Nicholas Keating | Swim Florida | 1 | 6 | 6 | 2:48.64 |
Theo Robinson | East Coast Swimming | 2 | 5 | 19 | 2:49.06 |
Mathew Chimento | East Coast Swimming | 2 | 3 | 20 | 2:50.45 |
David Perez | Ymca Team Orlando | 1 | 5 | 2 | 2:50.93 |
Arthur Smith | Ymca Team Orlando | 1 | 3 | 3 | 2:51.10 |
Daniel Chimento | East Coast Swimming | 2 | 6 | 14 | 2:54.09 |
Nicholas Zehr | Cocoa Beach Swim Club | 2 | 8 | 15 | 2:55.60 |
Timothy Martinelli | Treasure Coast Swimming | 1 | 2 | 16 | 3:04.17 |
Brian Knudsen | Treasure Coast Swimming | 2 | 1 | 17 | 3:05.36 |
Matthew Nielsen | Swim Florida | 1 | 2 | 4 | 3:10.29 |
Taylor Basford | Southside Athletic Club | 2 | 6 | 21 | 3:18.69 |
Timothy Temple | East Coast Swimming | 2 | 7 | 22 | 3:18.86 |
Zachary Keating | Swim Florida | 1 | 6 | 5 | 3:38.66 |
Oleg Kolesov | Swim Florida | 3 | 6 | NS | |
Collin Mace | Ymca Team Orlando | 1 | 5 | NS | |
Ben Appelo | North Florida Swimming | 2 | 7 | NS | |
Cody Nolan | Swim Florida | 1 | 6 | NS | |
Facundo Gauna | Ymca Team Orlando | 2 | 4 | NS | |
Lloyd Owens | Ymca Team Orlando | 4 | 2 | NS | |
Edmund Pikula | Ymca Team Orlando | 4 | 7 | NS |