Women's 1000 Freestyle | |||||
---|---|---|---|---|---|
Swimmer | Team | Heat | Lane | Place | Time |
Chelsea Franklin | Gulf Coast Swim Team | 1 | 5 | 1 | 10:01.13 |
Colleen McReynolds | The Bolles School Sharks | 1 | 4 | 2 | 10:05.03 |
Jessica White | Lake County Aquatics | 1 | 8 | 3 | 10:09.15 |
Amy Modglin | Swim Florida | 1 | 6 | 4 | 10:13.66 |
Sarah Broadley | Ymca Team Orlando | 1 | 1 | 5 | 10:17.29 |
Christine Thompson | West Florida Lightning Aquatic | 1 | 3 | 6 | 10:23.21 |
Claire Thompson | West Florida Lightning Aquatic | 1 | 7 | 7 | 10:28.13 |
Stase Michota | Saint Petersburg Aquatics | 1 | 2 | 8 | 10:28.45 |
Sarah Howard | Winter Haven Stingrays | 2 | 6 | 9 | 10:29.06 |
Ryann Labreche | Gulf Coast Swim Team | 2 | 4 | 10 | 10:32.04 |
Megan Sands | Gulf Coast Swim Team | 2 | 5 | 11 | 10:35.15 |
Sterling Wine | Highlander Aquatics | 1 | 2 | 1 | 10:35.97 |
Allison Cottle | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 6 | 2 | 10:38.63 |
Anja Buehner | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 3 | 12 | 10:40.78 |
Gabrielle Ortega | Gulf Coast Swim Team | 1 | 3 | 3 | 10:44.42 |
Ashley Paterson | Ymca Team Orlando | 3 | 7 | 13 | 10:44.80 |
Jennifer Yazbec | Ymca Team Orlando | 1 | 5 | 4 | 10:44.81 |
Natalie Smith | North Central Florida YMCA | 2 | 2 | 14 | 10:45.48 |
Amber Siggins | Ymca Team Orlando | 4 | 1 | 15 | 10:46.35 |
Kristen Potter | Ymca Team Orlando | 1 | 1 | 5 | 10:50.77 |
Elizabeth Broadley | Ymca Team Orlando | 1 | 4 | 6 | 10:51.93 |
Lauren Nightingale | Central Florida Marlins | 3 | 5 | 16 | 10:53.35 |
Kelsey Clark | Sarasota YMCA Sharks | 3 | 1 | 17 | 10:54.28 |
Amanda Reall | Ymca Team Orlando | 2 | 1 | 18 | 10:59.70 |
Kelly Dickerson | Team New Tampa Y | 2 | 5 | 7 | 11:01.31 |
Sarah Demers | Highlander Aquatics | 2 | 8 | 19 | 11:02.37 |
Marissa Harrington | Sarasota YMCA Sharks | 4 | 7 | 20 | 11:03.83 |
Hillary Haskins | Highlander Aquatics | 3 | 7 | 8 | 11:04.19 |
Alison Daly | North Central Florida YMCA | 4 | 6 | 21 | 11:04.68 |
Kaitlin Shiver | Space Coast Swimming | 3 | 3 | 22 | 11:04.73 |
Jacquelyn McCaw | Gulf Coast Swim Team | 1 | 8 | 9 | 11:05.98 |
Charlotte Davies | Swim Florida | 3 | 6 | 23 | 11:06.26 |
Raquel Raybon | Sarasota YMCA Sharks | 1 | 7 | 10 | 11:06.27 |
Laura Mesa | Unattached | 4 | 5 | 24 | 11:06.93 |
Vicky Papadopoulos | Ymca Team Orlando | 4 | 8 | 25 | 11:08.42 |
Sarah Menendez | Aquatic Club Temple Terrace | 2 | 3 | 11 | 11:08.92 |
Holly Harrison | North Central Florida YMCA | 5 | 2 | 26 | 11:10.57 |
Heather Steele | Unattached | 4 | 2 | 27 | 11:12.65 |
Amanda Francis | Tampa Bay Community Aquatics | 5 | 4 | 28 | 11:13.07 |
Michelle Gadowry | Gulf Coast Swim Team | 3 | 8 | 29 | 11:14.65 |
Chelsea Dicks | The Bolles School Sharks | 2 | 7 | 30 | 11:15.65 |
Kristine Metka | West Florida Lightning Aquatic | 5 | 5 | 31 | 11:21.29 |
Melissa Steele | The Bolles School Sharks | 4 | 3 | 32 | 11:21.57 |
Lina Castano | The Bolles School Sharks | 3 | 2 | 33 | 11:21.74 |
Ginny Grams | Daytona Beach Swimming | 2 | 2 | 12 | 11:22.33 |
Lisa Effinger | The Bolles School Sharks | 4 | 4 | 34 | 11:28.03 |
Abigail Huffman | Gulf Coast Swim Team | 2 | 4 | 13 | 11:30.02 |
Kathryn Sienkiewicz | Tampa Bay Community Aquatics | 2 | 7 | 14 | 11:30.14 |
Lyndsey Roka | Gulf Coast Swim Team | 5 | 3 | 35 | 11:30.31 |
Dianne Scheiffele | North Central Florida YMCA | 5 | 6 | 36 | 11:32.43 |
Monica Miller | The Berkeley Barracudas | 3 | 4 | 37 | 11:36.14 |
Jessica Bessire | Sarasota YMCA Sharks | 2 | 1 | 15 | 11:39.03 |
Leah Friedman | The Bolles School Sharks | 3 | 6 | 16 | 11:51.01 |
Brett Yonkee | Brandon Swim & Tennis Club | 2 | 6 | 17 | 11:52.10 |
Cassie Gross | Swim Florida | 2 | 8 | 18 | 11:55.28 |
Lindsay Smith | Trinity Prep Aquatics | 3 | 8 | 19 | 11:56.04 |
Lisa Brubaker | Trinity Prep Aquatics | 5 | 7 | DQ |